Ek Tasarım

Hakkımızda

Başarılı ve emin adımlar ile yoluna devam eden EK TASARIM Cam balkon sistemleri konusunda istenilen tüm talepleri yerine getirmekten mutluluk duyar. Müşterilerine Dünya standartları kalitesinde ürünler teslim etme arzusunu kendisine hedef edinmiş olan EK TASARIM Firması güçlü kadrosu ve çeşitli iş ortakları sayesinde her zaman tercih edilen ve tercihlerde tekrar edilen bir kuruluş olmuştur. 

Şili ve Çin dahil olmak üzere toplamda 60 ülkede hizmet vermiş olmanın gururunu taşımaktayız. Uzman mühendislerimiz sayesinde yenilikçi ve can alıcı tasarımları ön plana çıkartırken aynı zamanda en uygun bütçe ile en kaliteli ürünlerin sınırlarını zorlamaktan kaçınmamaktayız…

Misyon ve Vizyon

  • Misyon
  • Vizyon
Güvenilirlik unsurlarını ön planda tutarak çıkmış olduğumuz bu yolda doğru adımlarla iletlemekten mutluluk duyuyoruz. Üstün kalite ve hizmet anlayışını belirken satış öncesi ve sonrası müşterilerimizin her zaman yanındayız.
Kaliteli ve yeniliklere açık bir hizmet anlayışı ile yolumuza devam etmekteyiz. İlerlediğimiz bu yolda müşterilerimize en uygun ortamı yaratmayı kendimize görev edinmiş bulunmaktayız. Bu doğrultuda ilerleyen bir marka olmaktan mutluluk duyuyoruz. Emin adımlar atarak gün geçtikçe büyüyor ve ilerliyoruz.

Cam sistemlerinde Dünyanın En İyisi Olan AlbertGenau Firmasının Bayisi olarak sizlere en iyi hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz.

Cam Sistemleri
[ +]
ÜLKE'DE HİZMET
[ +]
BİTMİŞ PROJE
[ +]
YILLIK DENEYİM
[ +]
ÜRÜN POTANSİYELİ